Jesteś tutaj
Strona Główna > Miejsca we Wrocławiu > Kameralna kawiarnia filmowa

Kameralna kawiarnia filmowa

Kawiarnia na rynku we Wrocławiu

Jeśli jesteś we Wrocławiu na chwilę lub na nieco dłuższy czas a do tego jeszcze lubisz kino, to z pewnością spodoba Ci się w kawiarni filmowej znajdującej się w samym sercu wrocławskiego śródmieścia.

To zdecydowanie kawiarnia inna niż wszystkie, w których do tej pory pijałeś kawę. Dlaczego? Ponieważ właściciele zadbali o to, aby oprócz smacznych napojów i pachnącego domowego ciasta wnieść do niej także filmowego ducha, który sprawia, że jest to miejsce prawdziwie wyjątkowe. Przy filiżance aromatycznej kawy Musetti, herbaty Demmers czy gorącej czekoladzie można tutaj zobaczyć ciekawe projekcje filmowe. Wystrój kawiarni uświetniają plakaty filmowe oraz zdjęcia gwiazd znanych z dużego ekranu.

Coffifilm pozwala na jednoczesne obcowanie z dziesiątą muzą i zajadanie się doskonałymi wypiekami czy kanapkami. Nie da się ukryć, że to kuszące połączenie dla każdego, kto lubi doskonałe jedzenie i doskonałe filmy. Tutaj można spotkać naprawdę różnorodne grono klientów, którzy cenią sobie atmosferę miejsca i lubią w nim zarówno spotykać się ze znajomymi, organizować imprezy czy spotkania biznesowe, ale też pracować i uczyć się w wyjątkowym otoczeniu.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż jest to również miejsce przyjazne zwierzętom. Można je zatem odwiedzić w towarzystwie swojego ukochanego psa lub kot. Właściciele podkreślają, że są miłośnikami zwierzaków i zawsze chętnie częstują je świeżą wodą. Zapewniamy, że Coffifilm to naprawdę wyjątkowe miejsce, które zauroczy każdego, kto choć raz je odwiedzi. Kiedy wpadniesz tam raz na kawę, to już zawsze odwiedzając stolicę dolnego śląska, będziesz chciał odwiedzić tę kawiarnię.

Kto wie, a może kolejnym razem przyjedziesz właśnie po to, by delektować się atmosferą tego miejsca. Niezależnie więc od powodu – polecamy, bo warto.

(Fot. domeckopol)

Top