Jesteś tutaj
Strona Główna > Ciekawostki > Nowe atrakcje w Letnim Kinie Opery Wrocławskiej

Nowe atrakcje w Letnim Kinie Opery Wrocławskiej

atrakcje letnie we Wrocławiu

Letnie Kino Opery Wrocławskiej zaprasza do końca wakacji na nowe atrakcje. Przygotowano m.in. różne zabawy edukacyjne dla dzieci i spotkania z ludźmi muzyki. Można też zwiedzić teatr.

Moc atrakcji i konkurs #jestemwoperze

W sierpniu Opera Wrocławska proponuje spotkania z widzami oraz upamiętnienie chwil lata – dla gości przygotowano operową ściankę z kurtyną, by można było zrobić zdjęcia na pamiątkę. Opera Wrocławska organizuje także konkurs #jestemwoperze. By wziąć udział w konkursie, trzeba zrobić zdjęcie na ściance lub w strefie Letniego Kina, umieścić na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie i oznaczyć hasztagiem #jestemwoperze.

Letnie Kino Opery Wrocławskiej

Letnie Kino Opery Wrocławskiej budzi duże zainteresowanie zarówno wśród wrocławian, jak i turystów. Do końca wakacji codziennie na ekranie przy operowym gmachu są prezentowane promocyjnie nagrania spektakli dla wszystkich chętnych – opera promuje w ten sposób swoją ofertę i przekonuje do zakupu biletów na spektakle w sezonie 2022/23.

Akcja promocyjna „op.era4u – chodź do opery!”

W ramach projektu „op.era4u – chodź do opery!” przygotowano dla gości atrakcje dodatkowe, m.in. wspomniany konkurs fotograficzny. Nagroda za najlepszą fotografię to podwójne zaproszenie na wybrane przedstawienie z repertuaru Opery Wrocławskiej w sezonie 2022/23. Osoby, które otrzymają nagrodę od 2. do 5., mogą kupić bilet z 30 proc. zniżką na trzy wybrane spektakle z oferty Opery.

Atrakcje dodatkowe dla najmłodszych

Opera Wrocławska w sobotę i w niedzielę zaprasza dzieci na atrakcje na świeżym powietrzu. Od 16.00 do 18.00 animatorzy czekają tam na najmłodszych – organizują operowy Karnawał Zwierząt. Dorośli mogą w tym czasie skorzystać z oferty restauracji, gdzie można zamówić specjały z kuchni polskiej i europejskiej oraz zimne i gorące napoje.

Atrakcją jest także „Operowy Labirynt”, czyli zwiedzanie architektonicznej perły architektury Wrocławia, czyli XIX-wiecznego budynku Opery Wrocławskiej. W trakcie wycieczki z przewodnikiem można zobaczyć wnętrza opery, ale też kulisy teatru.

fot. pedro_wroclaw / Pixabay

Top