Jesteś tutaj
Strona Główna > Polecane > WOŚP 2020 we Wrocławiu – program

WOŚP 2020 we Wrocławiu – program

puszka_27_wosp

Już dzisiaj 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem najważniejsze wydarzenia edycji we Wrocławiu odbywają się na słynnym i pięknym wrocławskim Rynku. Co się będzie działo w stolicy Dolnego Śląska? 

WOŚP to również ogrom atrakcji dla uczestników akcji – organizowane są między innymi liczne koncerty, pokazy. Poniżej sprawdzisz, jaki program przygotowano we Wrocławiu.

Koncerty. Wystąpi Dr Misio, czyli Arkadiusz Jakubik, a także Bitamina, Conga Line oraz Nikola Warda śpiewająca piosenki Maryli Rodowicz. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród tegorocznego repertuaru. 

Bieg „Policz się z cukrem”. Dużą atrakcją na finale WOŚP są też różne akcje, jak na przykład bieg „Policz się z Cukrem”. Na czym to polega? Otóż uczestnicy biegną… tyłem.

Gwardia Gryfa. Wspaniały i oryginalny taniec z chorągwiami – widowisko warte zobaczenia! 

Pokazy tresury psów. Pokazy tresury lubianych przez ludzi – głównie przez dzieci – golden retriverów, które również kwestują każdego roku.

Tańce i występy. Popularne atrakcje to również tańce – miedzy innymi Mini Disco, czyli disco dla najmłodszych, Indie Beats – indyjski taniec ludowy, pokaz iluzji, walki pokazowe, występy zespołów dziecięcych, wystawy różnych prac. 

Imprezy towarzyszące. Jak co roku odbywają się też imprezy towarzyszące, z WOŚP grają też naukowcy, morsy, studenci, miłośnicy dobrej muzyki czy barberzy. W Galerii Dominikańskiej można przez weekend korzystać z usług barberów, którzy strzygli chętnych za pomoc do puszki.

KKw, f: https://www.wosp.org.pl/

Top