Jesteś tutaj
Strona Główna > Turystyka > Wrocławianie wybierają Travelplanet

Wrocławianie wybierają Travelplanet

Wakacje z Travelplanet

Na urlop zawsze jest dobry czas – Travelplanet ułatwia szukanie i kupowanie ofert dopasowanych do potrzeb, zarówno na sezon letni, jak i zimowy. Można szybko i łatwo zaplanować m.in. wakacje, wypady na narty lub wycieczkę objazdową czy też kupić lot czarterowy.

Bogata oferta

Na początku stycznia można polecieć do Tunezji lub Egiptu albo w Alpy, by uprawiać sporty zimowe. Jednak przełom roku to dobry moment, by zaplanować też wakacje latem – można wtedy skorzystać z różnych promocji, których na stronie https://www.travelplanet.pl/ nie brakuje.

Travelplanet to organizator wakacji działający w Polsce od 2001 roku – prowadzi sprzedaż m.in. ofert wakacyjnych, wycieczek, last minute, first minute, biletów lotniczych, rezerwacji hotelowych, ubezpieczeń turystycznych i różnych usług dodatkowych. To platforma, w której można znaleźć różne propozycje od wielu organizatorów wyjazdów i biur podróży – również tych najpopularniejszych, jak m.in. Itaka, Sun & Fun czy Grecos. Travelplanet jest też laureatem wielu nagród wręczanych przez touroperatorów.

Firma rodzima

Wybierając biuro, weź pod uwagę nie tylko ofertę, ale też jego doświadczenie, poznaj sytuację finansową i gwarancję ubezpieczeniową, a także przeczytaj opinie na jego temat. Poza ofertą oraz stosunkiem ceny do jakości znaczenie dla Polaków ma także pochodzenie – rodzima firma ma w oczach Polaków przewagę.

Minimum formalności

Przejrzysta oferta, prosty proces zakupów, bezpieczny proces rezerwacji i różne formy płatności do wyboru to kolejne zalety Travelplanet. Formalności można dopełnić w jeden dzień i spełnić swoje marzenia o podróżach.

Profesjonalna obsługa i doradztwo

Travelplanet tworzy zespół ekspertów z dziedziny turystyki, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo. Konsultacji z Telefonicznego Centrum Rezerwacji są jednym z największych zespołów w Polsce. Zbierają doświadczenia, regularnie się szkolą, sprawdzają wakacyjne kurorty i hotele z oferty. Szybko potrafią stworzyć ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Poza tym wybraną wycieczkę, pobyt w hotelu czy bilet lotniczy można zarezerwować przez Internet, telefonicznie lub w jednym z salonów.

Materiał partnera (kkw). fot. langll/pixabay

Top